escape dla dzieci i nie tylko

Nagranie do Teleranka :)
 

Escape Room to nowa forma rozrywki, pozwalająca na przeżycie w rzeczywistości przygód, które w normalnych warunkach są zarezerwowane dla bohaterów filmów i gier komputerowych. Udostępniamy dla naszych gości bezpieczną, ciekawą i satysfakcjonującą rozrywkę na zupełnie nowym poziomie.

Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, stawiając czoła napotkanym zagadkom, muszą wykorzystać swoją wyobraźnię, kreatywność, spostrzegawczość oraz spryt. Skłócone rodzeństwo będzie musiało zakopać topór wojenny, a zapracowana ciocia odłożyć telefon, albowiem z Domu Zagadek VR może wydostać się tylko ten, kto potrafi współpracować!

Wizyty w Pokoju Zagadek zapadają w pamięci na długo, co sprawia, że niektórzy starają się szlifować te ważne umiejętności jeszcze przez długi czas po zabawie.

Nasz Escape Room posiada specjalne scenariusze, które są dopasowywane poziomem trudności do wieku graczy.

Nasze zalety doceniają zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice oraz wszyscy, którzy poznali jakość naszych usług, dzięki czemu jesteśmy zdobywcami głównej nagrody Grand Prix Warszawskiej Rodzinki w konkursie najlepszych miejsc dla dzieci.

piszą o nas

nasza oferta - Dom Zagadek VRSprawdź również ofertę Domu Zagadek przy ul. Przyrynek 28 - 3 pokoje zagadek, salka + fotobudka

gra w pokojach
zgodnie z cennikiem

5 pokojów do wyboru

do 8 osób na pokój

60 minut gry w każdym z pokojów

dla dzieci do 12 roku życia animator w pokoju

tak

pokoje zagadek zgodnie z cennikiem

Zarezerwuj

gra w pokojach
+ salka na urodziny

5 pokojów do wyboru

do 8 osób na pokój

60 minut gry w każdym z pokojów

dla dzieci do 12 roku życia animator w pokoju

godzina salki na zorganizowanie urodzin po grze w pokojach

dekoracja i wyposażenie salki:
stół i plastikowa zastawa

możliwość wniesienia własnego asortymentu: napoje, chipsy, tort etc.

tak + 100 zł

pokoje zagadek zgodnie z cennikiem

Zarezerwuj

najczęstsze pytania

Dom Zagadek VR w odróżnieniu od większości Escape Roomów to miejsce przyjazne zarówno dla starszych, jak i młodszych graczy. Nie znajdziemy tutaj ciemnych pomieszczeń strasznych historii czy rekwizytów.Postawiliśmy na pozytywną atmosferę i zabawę dla osób w każdym wieku, której elementami są ciekawe zagadki i wymagające odrobiny zręczności wyzwania. W naszym Salonie Wirtualnej Rzeczywistości znajdują się gry, które zachwycają także młodszych graczy(już od 5 rok życia)między innymi: owocowy ninja, symulator bramkarski, symulator narciarski, gry taneczne, wirtualna wycieczka po dnie oceanu i wiele innych
Do Salonu Wirtualnej Rzeczywistości zapraszamy dzieci już od 5 lat, do pokojów zagadek od 8 lat. Dzieci do 12 lat korzystają z naszych atrakcji pod okiem osoby dorosłej lub aniamatora z Domu Zagadek, który jest w cenie biletu. Powyżej 12 roku życia dzieci mogą korzystać z obu atrakcji same - obsługa czuwa jedynie nad przebiegiem zabawy i pomaga w razie potrzeby.
Gry w salonie VR jak i scenariusze w naszych pokojach zagadek są dopasowywane do wieku graczy. W ten sposób zarówno dorośli jak i dzieci mają szansę świetną zabawę. Gdyby była jednak potrzebna jakaś pomoc to cały czas czuwamy nad przebiegiem gier W pokojach zagadek odbywa się to dzięki systemowi monitoringu. W razie trudności z rozwiązywaniem zagadek, gracze dostaną podpowiedzi, które wyświetlą się na ekranie i pomogą w pokonywaniu kolejnych zagadek. W salonie VR do dyspozycji jest zawsze co najmniej jedna osoba.
Tak, poza Salonem Wirtualnej Rzeczywistości oraz pokojami zagadek dysponujemy także osobną salką w której można zorgnizować urodziny lub inną imprezę. Jest więc możliwość zorganizowania urodzin, polegających na grze w pokojach zagadek i / lub na okularach Wirtualnej Rzeczywistości oraz wynajęcia salki po grze. Koszt salki na dodatkową godzinę po lub przed grą to 100 zł / godzina. W cenie jest przygotowanie salki na urodziny, wystrojenie na prośbę oraz sztuczna zastawa. Dodatkowe przekąski, picie, tort etc. mogą Państwo przynieść na własną rękę. Prosimy o kontakt: 884 836 856 w celu sprawdzenia dostępności salki.
Gra Escape Room w Domu Zagadek to bardzo fajny i oryginalny pomysł na prezent, urodziny lub po prostu zabawę bez okazji. Z doświadczenia wiemy, że taki prezent świetnie sprawdza się w roli niespodzianki. Dodatkowo Voucher upoważnia także do gry w Salonie Wirtualnej Rzeczywistości a zatem obdarowana osoba może zdecydować gdzie chce się wybrać. Istnieje możliwość wykupienia Voucheru online. Więcej informacji o Voucherach znajdą Państwo tutaj: http://domzagadekvr.pl/vouchery/

Napisz do nas

Napisz do nas

imię i nazwisko (opcjonalnie)

temat (opcjonalnie)

adres e-mail

treść wiadomości