najczęstsze pytania

Dom Zagadek VR to nowatorskie centrum rozrywki łączące to co wirtualne, z tym co realne. Dysponujemy grą typu escape room, która polega na wejściu do świata wirtualnego, dalej pozostając w świecie realnym. Zostajecie zamknięci w pokoju na 60 minut. Waszym zadaniem jest wydostanie się, poprzez rozwiązanie szeregu zagadek logicznych, matematycznych, zręcznościowych, na spostrzegawczość, na twórcze myślenie i na uwagę :). Nie jest to proste zadanie, aczkolwiek wykonalne :). Podejmujecie wyzwanie? Drugą atrakcją która mamy do zaoferowania jest salon wirtualnej rzeczywistości. Dzięki okularom HTC VIVE możecie w moment z świata realnego wejść do świata wirtualnego. Odbyć spacer na desce zawieszonej 50 metrów nad ziemią, walczyć z kosmitami, obronić warownię przed atakiem wrogich sił i wiele, wiele więcej!
Do Salonu Wirtualnej Rzeczywistości zapraszamy już dzieci od 5 roku życia. Zabawa w pokoju zagadek przeznaczona jest dla każdego, niezależnie od wieku. Jedyne czego wymagamy to umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczości i….sprytu :) Osoby poniżej 12 lat zapraszamy z dorosłym opiekunem. W cenie pokoju jest także możliwość wejścia do pokoju zagadek z naszym animatorem, który poprowadzi grę.
Czas zabawy to 60 minut. Cena zależy od pory dnia i tygodnia. Od poniedziałku do piątku do godziny 14:30 włącznie - cena to 120PLN, po godzinie 15:00 włącznie – 160PLN. W weekendy, niezależnie od godziny, cena to – 160PLN. Cena za Salon Wirtualnej Rzeczywistości niezależnie od dnia i godziny wynosi 80PLN.
Najprościej będzie poprzez formularz rezerwacji w zakładce Rezerwacje. Możesz też skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie pod nr. tel. 884 836 856, lub przyjść osobiście do Domu Zagadek VR, na ulicy Zwrotniczej 6 w Warszawie.
Zapraszamy 15 minut przed czasem rezerwacji, pozwoli nam to na omówienie zasad i wprowadzenie do gry.
Pokój zagadek są w stanie pomieścić grupy od 2 do 8 osób. W Salonie Wirtualnej Rzeczywistości mogą grać jednocześnie 2 osoby. W drodze wyjątku przyjmujemy też nieco większe grupy, na własne życzenie :)
Jeśli wyjdziesz w tym stroju na ulicę to do naszego Domu Zagadek będzie jak najbardziej odpowiedni. W całym domu jest utrzymany porządek, nie ma tu miejsca żeby się ubrudzić, to nie szkoła przetrwania :)
Na chwilę obecną akceptujemy jedynie płatność na miejscu, gotówką. Bankomat znajduje się 400m od Domu Zagadek VR.
Mamy nadzieję że nie będzie takiej sytuacji. Jeśli jednak tak się zdarzy, możesz liczyć na wskazówki od nas, które poprowadzą Cię do wyjścia, nie ujmując przy tym dobrej zabawy!
Anulowanie rezerwacji jest możliwe jedynie drogą telefoniczna, nie później niż 24h od zarezerwowanego terminu.
Oczywiście! To bardzo oryginalny i z doświadczenia wiemy że sprawdzony pomysł na prezent. Możliwość kupienia online oraz wszystkie informacje odnośnie Voucherów są w zakładce "Vouchery". Jeśli Państwo przyjdą osobiście, wówczas Voucher można kupić na miejscu.
Ależ oczywiście! Każdy z naszych pokoi zagadek ma zupełnie inny klimat, wystrój i poziom trudności. Zagadki nie powtarzają się, każdy pokój Was zaskoczy :)
Cena jest niezmienna wraz z ilością osób w pokoju. Płacicie za pokój, nie za gracza.
Napisz do nas

imię i nazwisko (opcjonalnie)

temat (opcjonalnie)

adres e-mail

treść wiadomości