czym jest Dom Zagadek VR?

Dom Zagadek VR to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy, którego goście korzystają z przygotowanych przez nas atrakcji.

Przygotowaliśmy dla Was 5 Escape Roomów oraz Salon Wirtualnej Rzeczywistości.

Salon Wirtualnej Rzeczywistości został “uzbrojony” przez nas w najnowsze zdobycze technologii, dzięki czemu nasi goście mają szansę na niezapomniane doznania w unikatowej atmosferze świata wirtualnego.

Escape Room to bardzo ciekawa forma zabawy, która polega na tym, że uczestnicy zostają zamknięci w tematycznie przygotowanym pokoju zagadek. Gracze mają godzinę na rozwiązanie przygotowanych przez nas zagadek, które prowadzą do wyjścia.

aby tak sie stało, przydatne jest:

analityczne
myślenie
kojarzenie
faktów
kreatywność
spostrzegawczość
zręczność

a zaczęło się tak...

Jesteśmy grupą trzech, młodych, kreatywnych osób – każdy z innymi zainteresowaniami i doświadczeniem…

Odwiedziliśmy wiele Escape Roomów w Warszawie, jednak większość z nich nas nie przekonała. Doszliśmy wówczas do wniosku, że chcemy wnieść nową jakość do świata rozrywki w Warszawie i tak właśnie powstał pomysł na Dom Zagadek VR.

Kontynuując poszukiwania nowych form rozrywki, trafiliśmy na tematykę wirtualnej rzeczywistości. Kiedy pojawiły się pierwsze pomysły stworzenia Salonu Wirtualnej Rzeczywistości, owa technologia dopiero raczkowała. Teraz, dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas tworzenia Domu Zagadek, możemy z dumą zaprosić wszystkich do odwiedzenia nowego punktu na rozrywkowej mapie Warszawy.

Dom Zagadek VR jest to zupełnie nowa forma rozrywki, bazująca na technologii HTC VIVE. Jeśli zdarzyło Ci się marzyć, choćby skrycie o byciu rycerzem w mrocznych czasach średniowiecza, obrońcą galaktyki, dzierżącym miecz świetlny i blastery czy najlepszym bramkarzem Ligi Mistrzów to ta rozrywka Ci się spodoba!

 

nagrody i wyróżnienia

topowe miejsce w rankingach

Dom Zagadek VR w liczbach

60
minut
na przygodę...
5
pokojów
pełnych zagadek...
1
salon VR
pełen wrażeń...
domzagadek.pl O Nas